Program konference bude postupně zveřejňován pro výběru aktivních účastníků. Níže přinášíme programové schéma konference.

PROGRAMOVÉ SCHÉMA

Čtvrtek 28. 5. 2020

  • 9:00 – 10:00                Registrace
  • 10:00 – 11:30             1. blok: plenární jednání: Zahájení a přednášky (15+2×30)
  • 11:30 – 12:00             Přestávka
  • 12:00 – 13:30              2. blok: plenární jednání: přednášky (3×30 min)
  • 13:30 – 15:00              Přestávka na oběd
  • 15:00 – 16:30              3. blok: plenární jednání: přednášky (3×30 min)
  • 16:30 – 17:00              Přestávka, káva
  • 17:00 – 18:30              4. blok: dílny, diskusní skupiny 4 sály (max. 4 x 90 min)

Pátek 29. 5. 2020

  • 8:00 –   9:00               Registrace
  • 9:00 – 10:30              5. blok: plenární jednání: přednášky (3x30min)
  • 10:30 – 11:00            Přestávka
  • 11:00 – 12:30            6. blok: plenární jednání: přednášky (3×30 min)
  • 12:30 – 14:00            Přestávka na oběd
  • 14:00 – 15:30            7. blok: plenární jednání: přednášky (3×30 min)
  • 15:30 – 16:00             Přestávka, káva
  • 16:00 – 17:30             8. blok: dílny, diskusní skupiny, 4 sály (max. 4x 90 min)
  •   Společenský večer s rautem a koncertem

Sobota 30. 5. 2020

  • 8:00 –   9:00    Registrace
  • 9:00 – 10:30   9. blok: subplenární jednání: 3 diskusní skupiny dle témat (45 min) plus propojení diskuse v plénu (45 min)
  • 10:30 – 11:00 Přestávka
  • 11:00 – 12:30  10. blok: plenární jednání, shrnutí a závěr 

ČASOVÁ KAPACITA KONFERENCE:          17 přednášek po 30 min včetně diskuse v plénu